Zápis do 1. ročníku ZŠ Solenice se uskutecní ve středu 24. 4. 2019

Zápis do MŠ Solenice se uskuteční ve čtvrtek 25. 4. 2019

Základní škola

sovaZSNa podzim 2015 byly úspěšně ukončeny náročné stavební práce na zateplování budovy základní školy a tělocvičny. Současně byla provedena výměna oken a nové barevné řešení fasády obou objektů

Učitelský sbor je plně kvalifikovaný a ke kvalitě výuky přispívá také vybavenost učebními pomůckami, didaktickou a zejména výpočetní technikou.

Provoz ve škole tzv. rodinného typu umožňuje uplatňovat individuální přístup k žákům, přirozeně rozvíjet vztah mezi žákem a učitelem, věnovat se zajímavostem, tvořit společně motivující prostředí, a také řešit problémy a obtíže jednotlivců.

Žáci se stravují v jídelně místního Dětského domova.

zs1