Základní a mateřská škola

Solenice

Novinky:

Informace o zpracování osobních údajů

Pojmenování a popis agendy/ parametr zpracování Osobních údajů

Zjednodušené vykazování pro ZŠ a MŠ Solenice

Název projektu: Šablony pro Solenice

 

Nabídka pracovní pozice

Základní škola a mateřská škola Solenice přijme do svého kolektivu a nabízí pracovní místo na pozici asistent pedagoga na dobu určitou. Nutné pedagogické vzdělání nebo kurz asistenta pedagoga. Nástup možný ihned.           

Informace na tel: čísle: 725 614 494 nebo na e mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

Kontakty:

  • Tel.: 318 694 348
  • E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Více kontaktů..

Strašidelná školka

Začátek listopadu byl v naší školičce strašidelný. Děti přišly v kostýmech různých strašidelných bytostí. Byli tu duchové, zombie, strašáci, upíři, čarodějnice… Den byl plný her, soutěží, strašidelných tanců a zábavy. Děti vyráběly pavouky a duchy. Matýsek s Anetkou nám přinesli velikou dýni, kterou jsme s dětmi vydlabali do strašidelné podoby. Každé ráno nás vítá u dveří naše svítící strašidelná dýně.