Strašidelná školka

Začátkem listopadu se naše školka vždy promění ve školku strašidelnou. Naši kamarádi, Mája, Honzík, Matýsek, Miky a Maxík vypěstovali dýně ze semínek, které jsme na jaře zaseli. Když nám je přinesli do školky, vydlabali jsme je a udělali z nich strašáky, jenž nás vítají každé ráno ve školce. Máme i strašidelnou třídu. Z papíru jsme vyrobili veselá i smutná strašidla, nafoukli si balonky a přišli ve strašidelných kostýmech. Celý den jsme si hráli na strašidýlka, soutěžili a na závěr jsme vybrali to nejstrašidelnější strašidlo.