Základní a mateřská škola

Solenice

Novinky:

Informace o zpracování osobních údajů

Pojmenování a popis agendy/ parametr zpracování Osobních údajů

Zjednodušené vykazování pro ZŠ a MŠ Solenice

Název projektu: Šablony pro Solenice

 

Nabídka pracovní pozice

Základní škola a mateřská škola Solenice přijme do svého kolektivu a nabízí pracovní místo na pozici asistent pedagoga na dobu určitou. Nutné pedagogické vzdělání nebo kurz asistenta pedagoga. Nástup možný ihned.           

Informace na tel: čísle: 725 614 494 nebo na e mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

Kontakty:

  • Tel.: 318 694 348
  • E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Více kontaktů..

Strašidelná školka

Začátkem listopadu se naše školka vždy promění ve školku strašidelnou. Naši kamarádi, Mája, Honzík, Matýsek, Miky a Maxík vypěstovali dýně ze semínek, které jsme na jaře zaseli. Když nám je přinesli do školky, vydlabali jsme je a udělali z nich strašáky, jenž nás vítají každé ráno ve školce. Máme i strašidelnou třídu. Z papíru jsme vyrobili veselá i smutná strašidla, nafoukli si balonky a přišli ve strašidelných kostýmech. Celý den jsme si hráli na strašidýlka, soutěžili a na závěr jsme vybrali to nejstrašidelnější strašidlo.