Preventivní testování ve škole

MŠ otevřena pro povinnou výuku předškolních dětí od 12. 4. 2021

ZŠ otevřena pro 1. stupeň od 12. 4. 2021

Informace: https://testovani.edu.cz/

Instruktáž k testování pro školy

Informace k zápisu ZŠ

Informace k zápisu MŠ

Základní škola a mateřská škola Solenice přijme do svého kolektivu a nabízí pracovní místo na pozici učitelka MŠ  zkrácený úvazek 0,3 na dobu určitou. Vzdělání v oboru pedagogika. Nástup možný ihned.

Veselé Vánoce

Veselé Vánoce, hodně zdraví a pohody v novém roce 2016 přejí děti a paní učitelky z MŠ Solenice

Vánoční přáníčko

Jako každý rok, tak i letos jsme se vypravili na Obecní úřad, do pečovatelského domu, obchodu a do kuchyně DD popřát krásné vánoční svátky.